O tym, jak kobiety realizują się na podnośnikach koszowych

kobieta2Kto powiedział, że kobieta nie może pracować jako operator urządzeń transportu bliskiego? Oczywiście, możecie powiedzieć, że znów się powtarzam. Ale czuję, że moją misją jest właśnie pokazywać tej zmaskulinizowanej części świata, że niekoniecznie trzeba być feministką , żeby walczyć o prawa kobiet do wykonywania zawodów „typowo męskich”. Dziś opowiem nieco o podnośnikach koszowych, o tym jak kobiety mogą się realizować w pracy operatora z kategorią IP. Zapraszam i polecam skorzystać z oferty.

Mam znajomego, który prowadzi firmę Rent-Expert. Profil jego działalności to wynajem podnośników koszowych wraz z operatorem. Zawsze fascynowała mnie tego typu praca, ogólnie lubię podejmować się męskich zadań, czyli takich, których boi się większość kobiet – uważam, że całkiem niepotrzebnie. Znam kilka dziewczyn, które gdy poszły na szkolenia z kursów UDT były traktowane nieco ironicznie – jednak, gdy pokazały, co potrafią, to wszystkim instruktorom szczeny opadły. Kobiety mogą realizować się w pracy na podnośniku koszowym.

4

Dla większości z Was wciąż tajemnicą pozostaje, jakie zadania można wykonywać przy pomocy podnośników. Jest tego bardzo dużo i naprawdę w wielu firmach można spróbować swoich sił. Można pracować przy montażu reklam – billboardów, liter przestrzennych, kasetonów – to całkiem przyjemna praca na świeżym powietrzu. Można również pracować jako operator podnośnika i zajmować się pielęgnacją przyrody. Inne zadania to znów: prace sprzątające – mycie okien, sprzątanie dachów, usuwanie śniegu, usuwanie sopli. To wszystko wciąż można wykonywać przy wykorzystaniu podnośnika. Drogie panie, czy wiedziałyście o tym, jak wiele zadań można zrealizować przy jego pomocy?